אוקסו החלקה אורגנית

100% אורגני וטבעי – מאילו חומרים עשויה ההחלקה האורגנית בשיטת OXO?

Picture of אבירן מזרחי

אבירן מזרחי

מומחה בהחלקה אורגנית בשיטת OXO

תוכן עניינים

החלקת אוקסו

מחפשת החלקה אורגנית לשיער? החלקת אוקסו אורגנית הינה טיפול שיער אורגני המיוצר עם תערובת של מרכיבים אורגניים וטבעיים שנבחרו בקפידה בשל תכונות ההזנה והלחות שלהם. מרכיבים אלה פועלים יחד כדי לעזור לתקן שיער פגום, להפחית קרזול והתרחקות, לקדם צמיחת שיער בריאה ולהוסיף ברק וברק לשיער שלך.

חלק מהמרכיבים האורגניים המרכזיים בטיפול שיער אורגני של OXO הינם :

שמן דקלים

שמן דקלים רווי בויטמין A ומסייע לטיפול בקצוות מפוצלים לשיער ופתרונות לבעיות עור שונות. השמן מכיל מספר חומרים ייחודיים העשירים בחומצות פלמיטיות, לינולאיות, אולאיות, סטיריות, מיריסטיות וערכינוריות. חומרים אלה חשובים להגנה על השיער מפני מכשירים תרמיים וקרניים אולטרה סגולות.

החלקה אורגנית - שמן דקלים

חומצות אמינו

הם אבני הבניין של כל החלבונים. חומצות אמינו מורכבות מאלמנטים כגון פחמן, חמצן, מימן, חנקן, ועוד. חומצות האמינו אחראים בבניית כל החלבונים בגופנו. הסדרים שונים של חומצות אמינו אלה יוצרים מולקולות חלבון חדשות וייחודיות. בטיפוח שיער, חומצות האמינו מסוגלות לחדור לתוך הקליפה של סיבי השיער ולהגדיל את הגמישות של שיער פגום. בהחלקת OXO החומצה האחראית לפרוק הגשרים הגופרתיים נקראת אוקסאוקטי (oxoctic)

חומצות אמינו בהחלקה

שמן ארגן

הוא שמן טבעי העשיר בנוגדי חמצון וחומצות שומן חיוניות.  הוא מעניק לעור זוהר נעורים, משחזר את גמישות העור ומותיר אותו רך. לא מעט אנשים משתמשים בשמן המדובר כמוצר אנטי אייג'ינג לכל דבר.

החלקה אורגנית - שמן ארגן

קרטין

הוא בעצם חלבון שמהווה חלק מרקמות הגוף וביניהן הציפורניים, השכבה החיצונית של העור, וגם השיער. בעולם הטיפוח, נוהגים להוסיף קרטין לתכשירים רבים על מנת להעשיר אותם. כאשר מדובר במוצרים המיועדים לשיער, המטרה היא להוסיף את החומר שמסייע לשיקום שיער פגום ויבש, וגורם לשיפור מראהו ולהענקת תחושה נעימה וברק טבעי.

החלקה אורגנית - קראטין

מי זהב ולחות

מכיל בבסיסו את רכיב ה קולואיד – זהב מבוסס מטכנולוגיה חדשנית על בסיס חלקיקי זהב מקרוסקופיים שמוצפים במים מזוקקים. רכיב זה מעניק לשיער אנרגיה מחודשת אשר מצעירה את השערה ומונעת ממנה להתבלות עקב נזקים חיצוניים ופיזיולוגים. זה רכיב נוסף המעניק לחות והגנה מפני חום המחליק, מאזן את רמת החומציות ומאריך את חיי השיער.

לחות ומי זהב להחלקה

אפשר לסכם

 החלקת אוקסו אורגנית לשיער הינה החלקה 100% טבעית ואורגנית ועשויה ממגוון חומרים טבעיים בלבד המחזקים ויעילים לבריאות שיערך.

במאמר סקרנו 5 חומרים מהם עשויה ההחלקה האורגנית בשיטת OXO. 

להזמנת החלקה אורגנית בשיטת אוקסו לחצי כאן ולמעבר לגלריה בלחיצה כאן

נשמח שתשתפו

Facebook
Email
WhatsApp

אם אהבתם את התוכן, אנו מזמינים אתכם לעשות לייק לדף הפייסבוק שלנו בלחיצה כאן.

חשבנו שיעניין אותך גם :

אבירן מזרחי - מומחה להחלקה אורגנית בשיטת OXO ✔️
כיצד נוכל לעזור?
שאלות נוספות? אשמח שנדבר!
להתחלת שיחה לחצו על אחת האפשרויות המופיעות מטה